Schemat organizacyjny Urzędu Gminy Strzelce- pdf


Podstrony:

 

Wójt Gminy

Tomasz Grabowski

Sekretariat Wójta
pokój 8
tel. (24) 356-66-01

fax. (24) 356-66-15

e-mail: 
Przyjęcia interesantów:
- w sprawach ogólnych - codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu,

Skarbnik Gminy

Jolanta Skowrońska

pokój 4
tel.
(24) 356-66-06

e-mail: jolanta.skowronska@gminastrzelce.eu

    

Urząd Stanu Cywilnego

 

Kierownik

Dorota Traczyk
pokój nr 16
tel.
(24) 356 66 02
e- mail:
dorota.traczyk@gminastrzelce.eu

 

Referat Organizacyjny

Kierownik Referatu – Sekretarz Gminy – 

Kancelaria urzędu i sekretariat Wójta Gminy:
Inspektor ds. organizacyjnych

Beata Koronowska

tel. (24) 356-66-01
pokój 8
e-mail:  
beata.koronowska@gminastrzelce.eu

zastępstwo: 
Monika Kujawa
e-mail: sekretariat@gminastrzelce.eu 

Podinspektor ds. kadr
Klaudia Pietrzak
pokój nr 16
tel. (24) 356 66 02 
e-mail: klaudia.pietrzak@gminastrzelce.eu

Referat finansowy

Kierownik Referatu – Skarbnik Gminy – Jolanta Skowrońska 

pokój 4
tel. (24) 356-66-06
e-mail:    
jolanta.skowronska@gminastrzelce.eu

 


Inspektor ds. księgowości podatków i opłat
Jolanta Justyńska

pokój 7
tel. (24) 356-66-16
e-mail:   jolanta.justynska@gminastrzelce.eu

 


Inspektor ds. wymiaru podatku i opłat

Irena Matuszewska

pokój nr 7
tel. (24) 356-66-16
e-mail:   irena.matuszewska@gminastrzelce.eu

 

Inspektor ds. podatków i opłat i windykacji

Halina Rybicka

pokój nr 7
tel. (24) 356-66-16
e-mail:   halina.rybicka@gminastrzelce.eu

 

Inspektor ds. księgowości budżetowej

Katarzyna Zgierska

pokój nr 5
tel. (24) 356-66-21
e-mail:   katarzyna.zgierska@gminastrzelce.eu

 

Inspekror ds.obsługi kasy  
Kasjer Wanda Janczewska
tel. (24) 356-66-18
e-mail:   wanda.janczewska@gminastrzelce.eu


Podinspektor ds. płac

Agnieszka Bagnowska 

pokój nr 5 

tel. (24) 356 66 21

e-mail: agnieszka.bagnowska@gminastrzelce.eu


Młodszy księgowy

Iwona Milczarska 

pokój nr 5

tel. (24) 356 66 21

e-mail: iwona.milczarska@gminastrzelce.eu

 

Referat Gospodarki Komunalnej, Przestrzennej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

 

Kierownik Referatu Arkadiusz Olesiński 

pokój 13
tel. (24) 356-66-04
e-mail:    arkadiusz.olesinski@gminastrzelce.eu 

 

Starszy inspektor ds. rolnictwa, gospodarki gruntami i mieniem komunalnym

Aleksandra Olejnik

pokój 12
tel.
(24) 356-66-20
e-mail:
aleksandra.olejnik@gminastrzelce.eu

 

Inspektor ds. ochrony środowiska

Monika Małecka

pokój 10
tel.
(24) 356-66-14
e-mai l: monika.malecka@gminastrzelce.eu

 

Inspektor ds. utrzymania porządku i czystości

Edyta Rojkowska

pokój 10
tel. (24) 356-66-14
e-mail:   edyta.rojkowska@gminastrzelce.eu


Podinspektor ds. gospodarki przestrzennej

Agnieszka Jeziórska

pokój nr 13

tel. (24) 356 66 17

e-mail: agnieszka.jeziorska@gminastrzelce.eu 


Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami

Elżbieta Kolczyńska 

pokój 12

tel. (24) 356 66 20

e-mail: elzbieta.kolczynska@gminastrzelce.eu

 

Samodzielne stanowisko ds. Obrony Cywilnej

Inspektor ds. obronnych i obrony cywilnej

Wioleta Maćczak

pokój 16
tel.
(24) 356-66-02
e-mail:
wioleta.macczak@gminastrzelce.eu

Samodzielne stanowisko ds. zamówień publicznych

Inspektor ds. oświaty i zamówień publicznych

Marek Tybura

pokój 17
tel. (24) 356-66-22
e-mail:   marek.tybura@gminastrzelce.eu

 

Samodzielne stanowisko ds. Obywatelskich

Specjalista ds. obywatelskich

Dorota Traczyk

pokój 16
tel. (24) 356-66-02
e-mail:    
dorota.traczyk@gminastrzelce.eu 



Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Marek Tybura
  • Data udostępnienia w BIP: 2016-01-14 12:24:45
  • Informacja zaktualizowana przez: Pietrzak Klaudia
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-06-25 07:38:47
  • Liczba odsłon: 1367
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1030463]

przewiń do góry