WYNIKI

WYBORÓW SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ

VI kadencja Rady Gminy Strzelce 2010-2014

 

Lp.

Sołectwo - Imię i nazwisko sołtysa

Skład Rady Sołeckiej

Data wyboru

 

1.

Aleksandrów-

Krystyna Dzięcielewska

1. Stanisław Szydłowski

2. Teresa Manikowska

3. Zbigniew Domżała

 

01.02.2011 r.

 

2.

 

Bociany-

Józef Sobczyk

1. Natalia Baranowska

2. Piotr Żeberkiewicz

3. Stanisław Przyłudzki

 

01.02.2011 r.

 

3.

 

Dąbkowice-

Czesława Rama

1. Józef Grobelski

2. Jan Stępniak

3. Stanisław Michalski

4. Anna Przygórska

 

 

03.02.2011 r.

 

4.

Przyzórz-

Marian Szubski

1. Waldemar Jóźwiak

2. Jacek Pilarski

3. Dariusz Zieliński

 

03.02.2011 r.

 

5.

Wieszczyce-

Halina Rybicka

1. Jadwiga Nowak

2. Ilona Pawłowska

3. Mirosława Ziółkowska

 

05.02.2011 r.

 

6.

Kozia Góra-

Kazimierz Grzegorzewicz

1. Ryszard Gasik

2. Violetta Krawczyk

3. Jerzy Michalak

 

07.02.2011 r.

 

7.

Karolew-

Antoni Jędrzejczyk

1. Roman Cieslak

2. Jerzy Kotkowski

3. Dominik Pleśnierowicz

 

08.02.2011 r.

 

8.

 

Niedrzaków-

Jan Peda

1. Grzegorz Cierpikowski

2. Mirosław Cierpikowski

3. Andrzej Grobelski

4. Eugeniusz Marciniak

 

08.02.2011 r.

 

9.

 

Muchnice Nowe-

Paweł Kucharski

1. Zdzisław Fiecek

2. Stanisław Kruglak

3. Henryk Kurkowski

4. Michał Purchalak

5. Monika Strzelecka

 

09.02.2011 r.

 

10.

 

Rejmontów-

Wiesław Żandarowski

 

1. Jan Lenartowski

2. Władysław Lewandowski

3. Cezary Żandarowski

4. Grzegorz Żandarowski

 

09.02.2011 r.

 

11.

 

Niedrzew Pierwszy-

Łukasz Kujawa

1. Krystyna Brząkała

2. Barbara Czerwińska

3. Kinga Kocemba

4. Ryszard Woźniak

 

11.02.2011 r.

 

12.

 

Niedrzew Drugi-

Helena Piaszczyńska

1. Eugeniusz Drzewiecki

2. Monika Kubryn

3. Bożena Witkowska

 

11.02.2011 r.

 

13.

 

Strzelce-

Wiktor Szwarc

1. Dariusz Mogielski

2. Krzysztof Szydłowski

3. Franciszek Wójcik

 

11.02.2011 r.

 

14.

Siemianów-

Andrzej Rosiak

1. Marlena Brylska

2. Barbara Michalska

3. Agnieszka Murawska

4. Waldemar Rzetelski

 

15.02.2011 r.

 

15.

Wola Raciborowska-

Jan Pietrkiewicz

 

1. Sylwester Iżyński

2. Marzena Karbowska

3. Dorota Cichosz

 

15.02.2011 r.

 

16.

 

Klonowiec Stary-

Tomasz Życzkowski

1. Maria Mikołajczyk

2. Mariola Pasiewicz

3. Jadwiga Sobczyk

 

16.02.2011 r.

 

17.

Marianów-

Józef Dąbrowski

1. Barbara Dąbrowska

2. Barbara Jędrzejewska

 

17.02.2011 r.

 

18.

 

Muchnów-

Alojzy Pałczyński

1. Andrzej Jagiełło

2. Zbigniew Kaźmierczak

3. Zygmunt Marciniak

4. Zofia Stępniak

 

17.02.2011 r.

 

19.

 

 

Sójki-

Halina Kosik

1. Rafał Błaszczyk

2. Dariusz Jankowski

3. Sławomir Jankowski

4. Krzysztof Sochacki

 

18.02.2011 r.

 

 

20.

 

Długołęka-

Elżbieta Fabianowska

1. Radosław Oleczek

2. Maria Oszczyk

3. Sabina Wróblewska

4. Ryszard Zieleniewski

 

07.02.2011 r.

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Marek Tybura
  • Data udostępnienia w BIP: 2011-02-22 14:20:41
  • Informacja zaktualizowana przez: Marek Tybura
  • Data ostatniej aktualizacji: 2011-02-22 14:20:41
  • Liczba odsłon: 454
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1030658]

przewiń do góry