WYKAZ SOŁECTW I SOŁTYSÓW - VIII KADENCJA
Lp. |
SOŁECTWO |
NAZWISKO, IMIĘ
|
ADRES |
NUMER TELEFONU |
1. |
ALEKSANDRÓW |
Dzięcielewska Krystyna |
Aleksandrów 16 99-307 Strzelce |
503-764-402 |
2. |
BOCIANY |
Sobczyk Józef |
Bociany 14 99-307 Strzelce |
(24) 252-11-47 690-445-232 |
3. |
DĄBKOWICE |
Leszczyńska Karolina |
Dąbkowice 7 99-307 Strzelce |
504-822-049 |
4. |
DŁUGOŁĘKA |
Fabianowska Elżbieta
|
Długołęka 31 99-307 Strzelce |
603-537-187 |
5. |
KAROLEW |
Cieślak Joanna |
Karolew 12, 99-307 Strzelce |
533-455-426 |
6. |
KLONOWIEC STARY |
Życzkowski Tomasz |
Klonowiec Stary 37A 99-306 Łanięta |
783-272-151 |
7. |
KOZIA GÓRA |
Gasik Mariusz |
Kozia Góra 10 99-307 Strzelce |
785-974-604 |
8. |
MARIANÓW |
Dąbrowski Józef |
Marianów 7 99-307 Strzelce |
723-543-583
|
9. |
MUCHNICE NOWE |
Kucharski Paweł |
Muchnice Nowe 8 99-307 Strzelce |
691-627-717
|
10. |
MUCHNÓW |
Cicherski Eugeniusz |
Muchnów 55 99-307 Strzelce |
504-924-443 |
11. |
NIEDRZAKÓW |
Peda Jan |
Niedrzaków 12 99-307 Strzelce |
695-747-518 |
12. |
NIEDRZEW PIERWSZY |
Brzozowska Magdalena
|
Niedrzew Pierwszy 6 99-306 Łanięta |
668-310-435 |
13. |
NIEDRZEW DRUGI |
Albiniak Wojciech |
Niedrzew Drugi 24 99-306 Łanięta |
609-593-030 |
14. |
PRZYZÓRZ |
Basińska Małgorzata |
Przyzórz 43 99-307 Strzelce |
608-111-060 |
15. |
REJMONTÓW |
Wójcikowski Tomasz |
Muchnice 3 99-307 Strzelce |
726-324-045 |
16. |
SIEMIANÓW |
Karasiewicz Andrzej |
Siemianów 36 99-306 Łanięta |
887-310-351 |
17. |
STRZELCE |
Kamiński Arkadiusz |
ul. Osiedlowa 6/3 99-307 Strzelce |
600-979-383 |
18. |
SÓJKI |
Jankowski Dariusz |
Sójki 19 99-307 Strzelce |
500-034-648 |
19. |
WIESZCZYCE |
Rodzik Rafał |
Zgórze 16a 99-307 Strzelce |
607-438-500 |
20. |
WOLA RACIBOROWSKA |
Pietrkiewicz Jan |
Wola Raciborowska 23 99-307 Strzelce |
785-934-864
|
- Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
- Data udostępnienia w BIP: 2003-06-25 08:34:28
- Informacja zaktualizowana przez: Solarska Natalia
- Data ostatniej aktualizacji: 2022-07-01 10:06:26
- Liczba odsłon: 4438
- Historia dokumentu: