Wójt Gminy

Tomasz Grabowski

e-mail: wojt@gminastrzelce.eu

 

Sekretariat Wójta
pokój 8
tel. (24) 356-66-01

fax. (24) 356-66-15

e-mail:  sekretariat@gminastrzelce.eu
Przyjęcia interesantów:
- w sprawach ogólnych - codziennie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu,

Skarbnik Gminy

Jolanta Skowrońska

pokój 4
tel. (24) 356-66-06

e-mail: jolanta.skowronska@gminastrzelce.eu

                    

Urząd Stanu Cywilnego

 

Kierownik

Dorota Traczyk
pokój  16
tel. (24) 356 66 02
e- mail: dorota.traczyk@gminastrzelce.eu

 

Referat Organizacyjny

 

Kancelaria urzędu i sekretariat Wójta Gminy:
Inspektor ds. organizacyjnych

Beata Kaźmierczak


Zastępstwo:
Monika Kujawa

tel. (24) 356-66-01
pokój 8
e-mail:   sekretariat@gminastrzelce.eu

Podinspektor ds. kadr

Klaudia Pietrzak 

pokój 16
tel. (24) 356-66-02

e-mail: klaudia.pietrzak@gminastrzelce.eu 

 

Referat finansowy

Kierownik Referatu – Skarbnik Gminy – Jolanta Skowrońska

pokój 4
tel. (24) 356-66-06
e-mail:   jolanta.skowronska@gminastrzelce.eu

                  

Inspektor ds. księgowości podatków i opłat
Jolanta Justyńska

pokój 7
tel. (24) 356-66-16
e-mail:   jolanta.justynska@gminastrzelce.eu

 

 

Inspektor ds. wymiaru podatku i opłat

Irena Matuszewska

pokój  7
tel. (24) 356-66-16
e-mail:   irena.matuszewska@gminastrzelce.eu

 

Inspektor ds. podatków i opłat i windykacji

Halina Rybicka

pokój  7
tel. (24) 356-66-16
e-mail:   halina.rybicka@gminastrzelce.eu

 

Inspektor ds. księgowości budżetowej

Katarzyna Zgierska

pokój 5
tel. (24) 356-66-21
e-mail:   katarzyna.zgierska@gminastrzelce.eu

 

Inspektor ds. kasy
Kasjer Wanda Janczewska
tel. (24) 356-66-18
e-mail:   wanda.janczewska@gminastrzelce.eu

 

Młodszy Księgowy

Iwona Milczarska 

pokój 5

tel. (24) 356-66-21

e-mail: iwona.milczarska@gminastrzelce.eu 

 

Referat Gospodarki Komunalnej, Przestrzennej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska


Kierownik Referatu -Arkadiusz Olesiński

pokój 13
tel. (24) 356-66-04
e-mail: arkadiusz.olesinski@gminastrzelce.eu         

 

Podinspektor ds. gospodarki przestrzennej i inwestycji 

Agnieszka Jeziórska 

pokój 12a

tel. (24) 356-66-17

e- mail: agnieszka.jeziorska@gminastrzelce.eu 

 

Starszy inspektor ds. rolnictwa

Aleksandra Olejnik

pokój 12
tel.
(24) 356-66-20
e-mail:
aleksandra.olejnik@gminastrzelce.eu

 

Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami 

Elżbieta Kolczyńska 

pokój 12 

tel. (24) 356-66-20 

e-mail: elzbieta.kolczynska@gminastrzelce.eu

 

Inspektor ds. ochrony środowiska

Monika Małecka

pokój 11
tel.
(24) 356-66-14
e-mail: monika.malecka@gminastrzelce.eu

 

Inspektor ds. utrzymania porządku i czystości

Edyta Rojkowska

pokój 11
tel. (24) 356-66-14
e-mail:   edyta.rojkowska@gminastrzelce.eu

 

Samodzielne stanowisko ds. Obrony Cywilnej

 

Inspektor ds. obronnych i obrony cywilnej

Wioleta Maćczak

pokój 16
tel.
(24) 356-66-02
e-mail:
wioleta.macczak@gminastrzelce.eu

                   

Samodzielne stanowisko ds. zamówień publicznych

 

Starszy inspektor ds. oświaty i zamówień publicznych

Marek Tybura

pokój 17
tel. (24) 356-66-22
e-mail:   marek.tybura@gminastrzelce.eu

 

 

 

 

 

 

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Klaudia Pietrzak
  • Data udostępnienia w BIP: 2020-06-25 00:00:00
  • Informacja zaktualizowana przez: Pietrzak Klaudia
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-10-13 15:01:18
  • Liczba odsłon: 6529
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1030899]

przewiń do góry